GAMEHOSTING - SOFTWARE - HARDWARE - WEBDESIGN - SÍTĚ

Oldřich Preiss - VALID, Výpočetní technika, Karlovy Vary

TMadmin - Základní popis systému pro správu Trackmania serverů

Přihlášení

https://www.valid.cz/tmadmin

Jméno a heslo stejné jako pro přihlášení na FTP.

Základní funcionalita
Restarty, konfigurace, atp.

Systém umožňuje provádět administrátoské zásahy, které byly do této doby možné pouze za použití přístupu přes FTP. Nenahrazuje je, jenom doplňuje jako další alternativu. Tzn. do této doby platné postupy popsané v Často kladených dotazech i nadále platí, je však možno použít komfortnější webové rozhraní.

Změna počtu slotů

Nově je umožněna změna počtu slotů. Týka se typu 'Sponzorovaný' a 'Placený'. Sponzorovaný pouze v případě, že má řádně zaregistrovaný link na webové stránky s odkazem.

Sponzorovaný: 8-12 slotů, Placený: 8-40 slotů

U placeného serveru se při změně na nižší hodnotu účtuje poplatek ve výši 2 kredity za každý slot o který se jejich počet snížil. Poplatek i počet dní do expirace je zobrazen pro všechny varianty počtu slotů v tabulce.

Sponzorovaný server

Registrace linku s odkazem na naše stránky se nově provádí pouze v TMadminu.

Připsání kreditniho kódu

Kód je možno připsat v libovolné době. Jeho hodnota se přičte na účet serveru a ihned se dopočítá expirační doba v závislosti na celkové výši kreditu.

Zrušená funkcionalita

Stávající metoda registrace sponzorovaného odkazu a převodu na placený server je zrušena. Lze použít pouze systém po přihlášení do TMadminu.

V případě jakýchkoliv problému se obraťte na technickou podporu na email tmnf@valid.cz případně telefonní číslo viz Kontakty.

Copyright © 2007-2016 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz