GAMEHOSTING - SOFTWARE - HARDWARE - WEBDESIGN - SÍTĚ

Oldřich Preiss - VALID, Výpočetní technika, Karlovy Vary

Webová administrace trackmania serverů

Každý TMNF server je možné spravovat pomocí webového rozhraní. Pro přihlášení se používají účty SuperAdmin, Admin, případně User s vygenerovanými hesly, případně hesly uživatelsky nastavenými.

Dle práv přihlášeného uživatele je zajištěna patřičná funkčnost.

Pomocí webového rozhraní lze nastavovat veškeré parametry jako je název serveru, komentář, typ závodů, sledovat probíhající chat, aktuální výsledky a umístění hráčů, restartovat tratě, udělovat BANy atp.

Stejně tak je přes webové rozhraní možno uploadovat nové tratě na server, mazat nepoužívané tratě, nastavovat seznamy aktivních tratí a jejich pořadí.

Odkazy na administrace podle přiřazeného FTP serveru

StatusIDNázevHostitelRPC portWebová administrace
ONLINE107UNLIMITER RPG SERVERv11.valid.cz35107https://www.valid.cz/ta11

Řešení problémů s administrací

Použít webovou administraci na zvolený server je možné jen pokud je daný server spuštěný. Není přes ní možno server zapnout. To že server skutečně běží je možné ověřit v celkovém přehledu serverů.

Jestliže server neběží, tzn. je například ve stavu STOPED, je nutné postupovat podle základní kuchařky a přes FTP povolit jeho spuštění.

 

Pokud webová administrace hlásí ihned po zobrazení chybu

Connection Impossible avec le serveur

[-32300] transport error - could not open socket (line : 48)

může se jednat pouze o stav, kdy neexituje či neběží první server v seznamu. Vyberte proto správný který máte přidělen a přihlaste se.

Jestliže se tato chybová zpráva zobrazuje i v případě správně vybraného serveru po pokusu o příhlášení (stisknutí tlačítka  ), pak je s největsí pravděpodobností váš server vypnut a je třeba jej zapnout přes FTP.

Jestliže se příhlášení nedaří i nadále, kontaktujte technickou podporu na emailu tmnf@valid.cz


Copyright © 2007-2016 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz