SOFTWARE - HARDWARE - WEBDESIGN - SÍTĚ

Oldřich Preiss - VALID, Výpočetní technika, Karlovy Vary

 200x100-professional.png (Veeam professional) veeam_2014_tagline_tm.jpg (Veeam logo)

O společnosti Veeam Software

Veeam® je synonymum pro moderní ochranu dat (Modern Data Protection™) – poskytuje výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné řešení navržené pro virtualizaci (Built for Virtualization™) a cloud. Společnost Veeam Software, elitní partner aliance VMware Technology Alliance a společnosti Microsoft, vyvíjí inovativní produkty pro ochranu a správu platforem VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Backup & Replication™ nabízí zálohování v prostředí VMware, zálohování v prostředí Hyper-V, obnovení a replikaci. Toto řešení VM Backup™ je jedničkou v zálohování virtuálních počítačů a pomáhá organizacím plnit cíle bodů obnovení a doby obnovení, šetřit čas, zbavovat se rizik a výrazně snižovat kapitálové a provozní náklady. Sada Veeam Backup Management Suite™ kombinuje produkty Veeam Backup & Replication a Veeam ONE do jednoho integrovaného řešení, které chrání investice do virtualizace, zvyšuje produktivitu správců a pomáhá zmírňovat každodenní rizika spojená se správou. Balíček Veeam Management Pack™pro aplikaci System Center představuje komplexní, intuitivní a inteligentní rozšíření nabízející správu softwaru i hardwaru infrastruktury Hyper-V nebo vSphere a zahrnuje funkce monitorování a tvorby reportů pro Veeam Backup & Replication..

Společnost Veeam byla založena v roce 2006. Jde o soukromou, od roku 2009 ziskovou společnost. V současné době má společnost Veeam více než 23 000 obchodních partnerů a 91 500 zákazníků po celém světě. Celosvětové ústředí společnosti Veeam se nachází v Baaru ve Švýcarsku a její pobočky působí po celém světě. Další informace naleznete na webu www.veeam.com/cz/

 

Veeam Backup & Replication

Moderní ochrana dat – určeno pro virtualizaci a cloud

Veeam® Backup & Replication™ využívá technologii moderní ochrany dat navrženou pro virtualizaci (Built for Virtualization™) a prostředí cloudu. Nabízí výkonnou, snadnou a cenově dostupnou ochranu dat pro prostředí VMware a Hyper-V. Inovativní funkce umožňují organizacím jakékoli velikosti splňovat cíle doby zotavení a bodů zotavení, šetřit čas a eliminovat rizika. Veeam Backup & Replication poskytuje nejkomplexnější ochranu virtuálních infrastruktur a jako ucelené řešení nabízí nejvyšší návratnost (ROI) a výrazné snížení celkových nákladů na vlastnictví.

Další informace o produktu Veeam Backup & Replication.

 

Veeam Backup & Replication Cloud Edition

Jednička v zálohování virtuálních počítačů VM Backup™ je nyní připravena na cloud

Veeam® Backup & Replication™ Cloud Edition pomáhá chránit před katastrofickou ztrátou dat usnadněním kopírování záloh prostředí VMware a Hyper-V do jednoho z více než 15 předních, veřejných cloudových úložišť. Díky modelu ročního předplatného se navíc vyhnete vysokým počátečním nákladům.

Další informace o produktu Veeam Backup & Replication Cloud Edition.

 

Veeam Backup Essentials

Cenově dostupné zálohování pro malé podniky

I organizace s několik málo hostitelskými počítači potřebují spolehlivou ochranu dat. Veeam Backup Essentials™ nabízí všechny výkonné a snadno použitelné funkce a výhody produktu Veeam Backup & Replication™ v podobě cenově dostupného řešení pro malé podniky. Ve formě speciálního balíčku s cenou nabízející výrazné úspory, určeného pro firmy s méně než 200 zaměstnanci a virtuální prostředí se 2, 4 nebo 6 procesorovými paticemi, splňuje produkt Veeam Backup Essentials požadavky každého správce IT.

Další informace o produktu Veeam Backup Essentials.

 

Veeam Backup Management Suite

Viditelnost, škálovatelnost a kontrola

Veeam® Backup Management Suite™ nabízí ochranu dat s pokročilými funkcemi pro prostředí VMware a Hyper-V jakékoli velikosti. Kromě všech funkcí řešení Veeam Backup & Replication™ poskytuje sada Veeam Backup Management Suite naprostý přehled o záložních infrastrukturách, rozšířené monitorování úloh a prostředků zálohování, přehledné reporty a podrobnou dokumentaci o stavu, výkonu, dostupnosti, využití záloh a další možnosti.

Další informace o produktu Veeam Backup Management Suite.

 

Veeam ONE Výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné monitorování a reportování

Veeam ® ONE™ slouží k výkonnému, snadno použitelnému a cenově dostupnému monitorování, reportování a plánování kapacity pro VMware, Hyper-V a Veeam Backup & Replication™. Nabízí naprostý přehled o záložních a virtuálních infrastrukturách bez omezení počtu samostatných hostitelů, serverů pro správu a failover clusterů. Díky rozšířenému monitorování, reportování a plánování kapacity pro Veeam Backup & Replication nabízí Veeam ONE správcům virtualizace úplné, integrované řešení pro optimalizaci ochrany, výkonu a dostupnosti celého virtuálního prostředí.

Další informace o produktu Veeam ONE.

 

Balíček Veeam Management Pack pro aplikaci System Center Využijte potenciál aplikace System Center pro prostředí vSphere a Hyper-V!

Veeam® Management Pack™ (MP) pro aplikaci System Center poskytuje správu softwaru i hardwaru infrastruktury Hyper-V a vSphere a zahrnuje monitorování a vytváření reportů pro Veeam Backup & Replication™ ‒ to vše z konzole nástroje Operations Manager.

Kontextové řídicí panely pracující v reálném čase pro monitorování, tvorbu reportů a plánování kapacity zajišťují hladký chod firmy a IT služeb tím, že centralizují správu hybridního virtuálního prostředí prostřednictvím jediné obrazovky a snižují riziko výpadků.

Další informace o balíčku Veeam Management Pack pro aplikaci System Center.

 

Veeam Smart Plug-in (SPI) pro VMware

Monitorování prostředí VMware pomocí produktu HP Operations Manager

Posilte svoji investici do produktu HP Operations Manager a dejte pracovníkům provozu k dispozici nástroj pro nepřetržité sledování prostředí VMware bez potřeby specializovaných školení či zkušeností s virtualizací. Modul Veeam SPI zajišťuje distribuované monitorování a správu infrastruktury VMware bez použití agenta, a to při plné integraci do produktu HP Operations Manager. Modul poskytuje informace o výkonu, událostech, konfiguraci, stavu a topologii prostředí VMware přímo v produktu HP Operations Manager, takže získáte celkový přehled o fyzické i virtuální infrastruktuře prostřednictvím jediné konzoly.

Další informace o sledování a správě prostředí VMware pomocí HP Operations Manager..


Copyright © 2007-2016 All rights reserved. Powered by: www.valid.cz | Design: www.rrsoft.cz